BlackBerry Krypton na první fotografii. Premiéra už příští měsíc

Společnost TCL příští měsíc představí další smartphone značky BlackBerry, po modelu KEYone se bude jednat o standardní celodotykový smartphone bez mechanické klávesnice. Z oficiálních zdrojů víme, že se bude jednat o vůbec první BlackBerry s odolností proti vodě (IP67) a že se můžeme těšit na silný akumulátor s výdrží až dva dny (více informací). Nyní se můžeme podívat na vůbec první reálné fotografie chystaného modelu.

Pokračovatel loňských DTEKů má dostat záda s typickou povrchovou úpravou pro telefony BlackBerry, horní proužek (patrně z kvou) bude domovem pro rozměrou čočku hlavního fotoaparátu a přisvětlovací LED.

Krypton ve srovnání s BlackBerry KEYone

Krypton má výbavou spadat do střední třídy, pohánět jej má čipset Qualcomm Snapdragon 625 ve spolupráci se 4 GB RAM. Displej má mít rozlišení Full HD, pod ním se má nacházet domovské tlačítko s vestavěnou čtečkou otisků prstů. O výdrž se bude starat akumulátor s velmi slušnou kapacitou 4 000 mAh. Přesné datum představení zatím nevíme, víme jen, že se odehraje v říjnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Škoda, mohl to být Kryton :)

  2. Daniel81 (neregistrovaný)

    Mám DTEK50 a jsem nadmíru spokojen, tohle ale co se designu týče vypadá o level lépe! Jsem proto hodně zvědavej na další info! Možná že pak předám DTEK50 manželce a koupím tento stroj ;)

  3. martins (neregistrovaný)

    To je co? Druhá lopata?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *