Domů » Bleskovky » BlackBerry Krypton na první fotografii. Premiéra už příští měsíc

BlackBerry Krypton na první fotografii. Premiéra už příští měsíc

Společnost TCL příští měsíc představí další smartphone značky BlackBerry, po modelu KEYone se bude jednat o standardní celodotykový smartphone bez mechanické klávesnice. Z oficiálních zdrojů víme, že se bude jednat o vůbec první BlackBerry s odolností proti vodě (IP67) a že se můžeme těšit na silný akumulátor s výdrží až dva dny (více informací). Nyní se můžeme podívat na vůbec první reálné fotografie chystaného modelu.

Pokračovatel loňských DTEKů má dostat záda s typickou povrchovou úpravou pro telefony BlackBerry, horní proužek (patrně z kvou) bude domovem pro rozměrou čočku hlavního fotoaparátu a přisvětlovací LED.

Krypton ve srovnání s BlackBerry KEYone

Krypton má výbavou spadat do střední třídy, pohánět jej má čipset Qualcomm Snapdragon 625 ve spolupráci se 4 GB RAM. Displej má mít rozlišení Full HD, pod ním se má nacházet domovské tlačítko s vestavěnou čtečkou otisků prstů. O výdrž se bude starat akumulátor s velmi slušnou kapacitou 4 000 mAh. Přesné datum představení zatím nevíme, víme jen, že se odehraje v říjnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Škoda, mohl to být Kryton :)

  2. Daniel81 (neregistrovaný)

    Mám DTEK50 a jsem nadmíru spokojen, tohle ale co se designu týče vypadá o level lépe! Jsem proto hodně zvědavej na další info! Možná že pak předám DTEK50 manželce a koupím tento stroj ;)

  3. martins (neregistrovaný)

    To je co? Druhá lopata?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *