Domů » Bleskovky » BlackBerry KEY2 Lite: levnější pracant s klávesnicí na první fotografii

BlackBerry KEY2 Lite: levnější pracant s klávesnicí na první fotografii

Společnost TCL je aktuálně hlavním výrobcem produkující smartphony značky BlackBerry. Její aktuální vlajkovou lodí je unikátní model BlackBerry KEY2 s integrovanou hardwarovou klávesnicí pod displejem. Tento telefon je na našem trhu prodáván za zhruba 17 tisíc korun, čínská firma však údajně připravuje i jeho levnější variantu.

Fotografii zad smartphonu BlackBerry KEY2 Lite (kódové označení Luna) vystavil na svůj Twitter známý informátor @evleaks. Podle jeho informací má být dostupný v červené, modré a měděné barvě; byť záda všech budou patrně černá. Na obrázku je zobrazena varianta s červeným nebo měděným rámečkem. Telefon bude údajně podobně velký jako originál a ponechá si ikonickou klávesnici. TLC patrně sáhne při ořezávání ceny k levnějšímu a slabšímu čipsetu a možná horšímu fotoaparátu.

BlackBerry KEY2 odhalen: hardwarové klávesnice ještě nevymřely

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).