Sledujte nás na YouTube

BlackBerry Hub nově funguje i na Androidu 5.0 Lollipop

Společnost BlackBerry v minulém měsíci uvolnila svůj BlackBerry Hub (společně s přidruženými aplikacemi Kalendář a Password Keeper) pro všechna zařízení s operačním systémem Android 6.0 s příslibem budoucí podpory starších Androidů. V minulém týdnu byla vydána aktualizace, která přináší podporu pro Android 5.0 Lollipop a přináší nové funkce jako HTML podpisy, nové bezpečnostní prvky apod.

blackberry

TIP: BlackBerry Hub je dostupný pro Andriod 6.0: Co všechno umí? 

BlackBerry Hub má nově fungovat na smartphonech s nižším rozlišením displeje, stále jsou však vyžadovány minimálně 2 GB RAM a aplikace nefunguje na tabletech. BlackBerry Hub v sobě přehledně sdružuje veškerou komunikaci, ať už z emailových účtů, sociálních sítí, či prostě z telefonní části (protokol hovorů, SMS). Aplikace je zdarma, avšak po prvním měsíci užívání se v ní začnou objevovat reklamy, které lze odstranit za měsíční poplatek 25 korun.

Služby BlackBerry Hub+
Služby BlackBerry Hub+
  • Služby BlackBerry Hub+ Screenshot
  • Služby BlackBerry Hub+ Screenshot

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Kdybych šel někdy k Androidu, tak jedině na Blackberry. Vypadá to fakt solidně.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *