Domů » Bleskovky » Herní smartphone Black Shark na první fotografii

Herní smartphone Black Shark na první fotografii

Společnost Black Shark, kterou podporuje známější Xiaomi, představí na konci tohoto týdne svůj první smartphone, jehož hlavní specializací má být hraní her. Podle oficiální upoutávky dostane telefon poměrně konvenční střídmý design, zřejmě však pouze na přední straně.

Oficiální upoutávka na herní telefon Black Shark

Internetem totiž koluje nová fotografie zadní strany, která už vypadá o poznání odvážněji a vzdáleně může připomínat některé z herních periferií pro počítače. Co je však ještě zajímavější, je patrně nasazený kryt, který telefonu přidává na výšce.

Gamepad do kapsy?

S ohledem na jeho částečně ergonomické zaoblení odhadujeme, že se jedná o speciální herní příslušenství, které na přední stranu telefonu přidá hardwarové ovládací prvky, ať už čtyřsměrné tlačítko, nebo rovnou analogový joystick. Podobné příslušenství například nabízí Lenovo ke svým vlajkovým telefonům řady Moto Z.

Lenovo s předstihem ukázalo render Moto Z2 a nových Moto Mods

Pod obalem je patrná textura, zelené logo výrobce a také dvojice čoček zadního fotoaparátu doplněná o přisvětlovací LED. Telefonu požene kupředu nejvýkonnější mobilní hardware současnosti (Snapdragon 845 + 8 GB RAM), spekuluje se i o použití čtečky otisků prstů v displeji. Premiéra telefonu se odehraje 13. dubna, tedy už tento pátek.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Jo, a 1500mAh baterka, aby to nebylo moc velky a tezky… Pohodlne hrat muzu na cemkoli novejsim s cenou 4000+, jediny limit je baterka, coz vyrobci ignoruji ve prospech velikosti a hmotnosti.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).