TOPlist

Lenovo s předstihem ukázalo render Moto Z2 a nových Moto Mods

Společnost Lenovo má na 25. července naplánovanou tiskovou konferenci, na které s největší pravděpodobností představí nový vlajkový smartphone Moto Z2 (Force), telefon střední třídy Moto X4 a spoustu nového modulárního příslušenství Moto Mods. Podoba nové vlajkové lodě a nových Moto Mods se však už nyní (zřejmě omylem) objevila na oficiálním čínském webu Motoroly.

Řadu Moto Z2 prozatím reprezentuje pouze telefon Z2 Play, který měl premiéru na začátku června v Brazílii (více informací). Chystaný model Moto Z2 bude mít kvůli kompatibilitě s Moto Mods velmi podobný design, avšak v jeho útrobách bude tepat mnohem silnější hardware postavený na čipsetu Qualcomm Snapdragon 835. 5,5palcový displej si vyslouží rozlišení Quad HD, v kruhovém modulu na zádech budou k nalezení rovnou dvě čočky fotoaparátu. Moto Z2 má jít do prodeje ve dvou paměťových variantách – 4 / 64 GB nebo 6 / 128 GB.

Moto Z2 a X4

Na obrázku jsou také k vidění některé nové Moto Mods, například GamePad, který promění Moto Z2 v kapesní PlayStation, nebo nová 360° kamerka. Nechybí ani Hasselblad True Zoom, reproduktor od JBL, Turbo Power Battery Case a jako bonus kapesní tiskárna fotografií Portable Photo Printer, zřejmě fungující podobně jako instantní fotoaparáty Polaroid.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku