Domů » Bleskovky » Bezrámečkový Xiaomi Mi Mix 2S: selfie kamerka v rohu se nekoná

Bezrámečkový Xiaomi Mi Mix 2S: selfie kamerka v rohu se nekoná

V příštím týdnu představí společnost Xiaomi svoji svůj nový vlajkový smartphone. Bude se jmenovat Mi Mix 2S a bude pokračovat v trendu, který nastolila již první generace této řady – nabídne displej s minimálními rámečky okolo. Na síti Weibo se nyní objevily oficiálně vypadající upoutávky, které bohužel popírají předchozí úniky.

Očekávali jsme, že telefon dostane zcela prakticky zcela bezrámečkový design, který naruší pouze selfie kamerka ve výřezu v pravém horním rohu displeje. Nyní se však zdá, že telefon dostane podobný vzhled, jaký mají jeho předchůdci – tedy tenké rámečky nahoře a po stranách a mírně širší spodní bradou, která se stane domovem pro čelní fotoaparát. Bude se tak zřejmě jednat pouze o evoluční model, což ostatně naznačuje i sám název Mi Mix 2S namísto Mi Mix 3.

Vylepšeny alespoň budou vnitřnosti, v nichž má tepat výkonný čipset Qualcomm Snapdragon. Nové funkce dostane i fotoaparát.

Xiaomi Mi Mix 2s: firmware odhaluje některé funkce fotoaparátu

Oficiální odhalení Xiaomi Mi Mix 2S proběhne příští týden v úterý 27. března. V tento den zároveň odhalí Huawei svoje smartphone P20 a P20 Pro a s novinkami z oblasti vzdělávání přispěje i Apple.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments