Domů » Bleskovky » Beta Androidu 12 míří na „skládačky“ od Samsungu. A rovnou s One UI 4.0

Beta Androidu 12 míří na „skládačky“ od Samsungu. A rovnou s One UI 4.0

Pokud jde o aktualizace na novou verzi operačního systému, udělal Samsung za poslední roky významné pokroky. Když dojde na rozsah a délku podpory, mohl by se od něj učit nejeden výrobce chytrých telefonů s Androidem. V těchto dnech začal Samsung zpřístupňovat betaverzi Androidu 12 společně s nadstavbou One UI 4.0 pro ohebné smartphony Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3.

Samsung Galaxy Z Fold Flip 3 bez vodoznaku 3
Betaverze Androidu 12 s One UI 4.0 je dostupná pro první uživatele Samsungu Galaxy Z Fold 3 a Flip 3

Oznámení přišlo od komunitního manažera Samsungu před několika dny a od té doby hlásí první uživatelé dostupnost aktualizace skrze aplikaci Samsung Members. Prozatím se jedná o Jižní Koreu, Indii a Spojené státy. Vzhledem k tomu, že Samsung nezveřejnil přesný plán vypouštění betaverze, nelze s jistotou říci, kdy se jí dočkáme také v našich podmínkách.

Nepřehlédněte – Ze Samsung One UI 4.0 vám spadne brada. Nová verze dokonale předělává Android 12

Další verze bety naznačuje, že Samsung se pomalu, ale jistě blíží do finále. Podle dostupných informací by korejský gigant rád zpřístupnil hotovou verzi Androidu 12 s nadstavbou One UI 4.0 prvním uživatelům ještě letos v prosinci.

Dominik Vlasák

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).