Domů » Články » Beryko ve středu otevře třetí Mi Zone. Zájemci o smartphone Xiaomi dostanou dárek

Beryko ve středu otevře třetí Mi Zone. Zájemci o smartphone Xiaomi dostanou dárek

Po Praze a Pardubicích dostane svoji Mi Zone také Plzeň. Jsou to první tři prodejní místa v ČR autorizovaná společností Xiaomi. Provozuje je oficiální distributor značky Xiaomi, společnost Beryko, a jsou ideální příležitostí vyzkoušet si smartphony, chytré hodinky, akční kamery a celou řadu příslušenství ještě před nákupem.

  • OC Olympia Plzeň, Písecká 972/1, Plzeň 8 – Černice
  • středa 1. listopadu 2017 od 10:00
  • ke každému smartphonu tvrzené sklo zdarma a pouzdro s 50% slevou

„Volba padla na největší západočeský nákupní komplex OC Olympia Plzeň. Otevření je naplánované na středu 1. listopadu a návštěva v tento slavnostní den se vyplatí. Kromě toho, že bude kolem Mi Zone pobíhat maskot Mitu, ke každému zakoupenému telefonu přidáme tvrzené sklo zdarma a nabídneme pouzdro za poloviční cenu,“ láká Ondřej Jirovec, ředitel společnosti Beryko, která prostřednictvím e-shopu Beryko.cz už několik let dodává produkty Xiaomi na český trh.

Xiaomi Mi Mix 2

Po Praze, Pardubicích a Plzni ještě letos přibudou další Mi Zones. Na začátek roku 2018 pak společnost Beryko připravuje první český Mi Store, což je velký showroom se servisním zázemím a kompletní nabídkou produktů Xiaomi určených pro místní trh.

Další informace naleznete na Facebook/XiaomiCesko a MojeMi.cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.