Domů » Bleskovky » Asus Zenfone 5 bude představen na MWC. Zřejmě dorazí rovnou ve třech variantách

Asus Zenfone 5 bude představen na MWC. Zřejmě dorazí rovnou ve třech variantách

Společnost Asus bude mít na veletrhu MWC tiskovou konferenci a bude na ní představovat novou řadu vlajkových smartphonů. V podstatě toto sdělení ním dává oficiální pozvánka na událost, která se odehraje 27. února v 19:30 našeho času.

Asus na MWC s největší pravděpodobností představí smartphone Zenfone 5, a to údajně rovnou ve třech příchutích – kromě klasického modelu má být v nabídce ještě odlehčený model Lite a pak model Max s vysokokapacitním akumulátorem. Podle upoutávky by novou generaci Zenfonů měly pohánět čipsety Qualcomm Snapdragon a důraz by měl být kladen i na fotografování. Paradoxně řada Zenfone 5 dorazí krátce po čtvrté generaci, kterou Asus představil loni na konci září.

Asus Zenfone 4: šest modelů s duální optikou a příslibem Orea. Známe české ceny

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).