Domů » Bleskovky » Asus ZenFone 3 DeLuxe podruhé: Snapdragon 821, 6 GB RAM a rozšiřitelné 256GB úložiště

Asus ZenFone 3 DeLuxe podruhé: Snapdragon 821, 6 GB RAM a rozšiřitelné 256GB úložiště

Na konci května představila společnost Asus rodinu smarphonů ZenFone 3, do niž patří i model s přízviskem DeLuxe (více informací). Tento telefon nabízí kovové tělo, prostorný 5,7″ AMOLED displej s Full HD rozlišením a vysoký výkon zajištěný Snapdragonem 820, 6 GB RAM a rychlou UFS 2.0 pamětí v kapacitě 32, 64 nebo 128 GB. Komu by se zdála i tato konfigurace slabá, může se mu zalíbit dnes představená inovovaná verze.

zenfone3deluxe

Vylepšený smartphone si ponechává vzhled i významnou část parametrů, na místo čipsetu byl dosazen včera představený Snapdragon 821, a kapacita vnitřního úložiště byla navýšena na ohromujících 256 GB. Tentokráte se však nejedná o trik s pomocí paměťové karty, ale o skutečnou kapacitu vnitřní paměti, kterou lze navíc ještě rozšířit. Původní model získal v AnTuTu téměř 160 tisíc bodů, čipset Snapdragon 821 má být údajně ještě o 10 procent výkonnější (více informací)

Meet the ASUS ZenFone 3 Deluxe | ASUS

Rodina modelů Asus ZenFone 3 DeLuxe aktuálně čítá 3 smartphony, přičemž nejnovější verze má jít do prodeje později v tomto roce. Na srovnání všech tří modelů včetně prodejních cen v tchajwanských dolarech se můžete podívat v následující tabulce:

Asus ZenFone 3 DeLuxe – varianty
Čipset Snapdragon 820 Snapdragon 820 Snapdragon 821
Operační paměť 4 GB 6 GB 6 GB
Vnitřní paměť 32 GB 64 GB 256 GB
Cena v NT$ 15 990 17 990 22 990
Cena v Kč bez DPH 12 200 13 700 16 900

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. ááá, další paper launch. Ono totiž „později v tomto roce“ platí komplet pro novou řadu:-/ Asus to komentuje slovy „žhaví média“. Tak aby nám neshořela dřív, než nám to milostivě vůbec prodají…

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Tak technicky to bude lepší než s Intelem. Jen Asus není taková značka ani technologicky, ani kvalitou, za to cenou střílí tam kde je Sony, LG, a jiní zavedení výrobci.
   Těch 12000 – 12500 je samozřejmě k paper launch i nastřelená cena v Číně a né dopuručená pro ČR. A za nákupku to sem nikdo vozit nebude….

 2. Martin (neregistrovaný)

  Být ty ceny, bez DPH s DPH tak by to bylo lepší, al 23K za deluxe je to dost, ale lidi si to určitě koupí jen ne tolik.

 3. pet (neregistrovaný)

  vypada dobre

  ted zalezi na rozmerech a vaze. pokud bude mit do 150 mm je vetsi, pokud do 145 je snesitelny, pokud pod 145 je super. pokud nad 155 tak je to brutal padlo :-(
  pokud vaha bude pod 150 g tak ok, pokud mene tak super, pokud vice tak je to brutal cihla

  co vice dodat. asusy jsou extremisti s brutalni vahou a obrimi ramecky tak snad to nepodelaji i tady

 4. Karibick (neregistrovaný)

  Zlatá xperia z3 compaq.. používám ho při práci, výkonově bohatě, bohatě stačí, 4,7″ je akorát do ruky a displej víc než dostačující.. + výbornej foťák, vodotěsnej, skvělá podpora. Ne, nenašel bych jedinou chybu. A za 10k před půl rokem. 23k bych za mobil nedal ani omylem, to bych si radší zlámal hnáty )

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).