Domů » Bleskovky » Apple Watch dostávají jarní kolekci nových řemínků

Apple Watch dostávají jarní kolekci nových řemínků

Apple v tomto týdnu oslavil příchod astronomického jara a společně s ním přichází s novými řemínky pro své hodinky Apple Watch. Barevná jarní kolekce pásků obsahuje 25 nových modelů, k dispozici jsou jak sportovní pryžové pásky, tkané řemínky s klasickou přezkou, exkluzivní pásky Nike a konečně nejdražší model od firmy Hermès.

Na kompletní seznam a galerii snímků se můžete podívat na stránkách Apple, pásky budou dostupné i v českém Apple Store. Za pryžové, tkané a Nike pásky si Apple řekne o 49 USD (u nás 1 490 korun), pásky s klasickou přezkou přijdou na 149 USD (u nás 3 999 korun), nové pásky Hermès přijdou na 439 a 489 USD (u nás se neprodávají).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Pásek za 4000 nebo 9000? :D V tom Applu se fakt museli bacit do hlavy :D

  2. Whawww! Whooow! Vybrete stavební spoření! Berte je všechny! Jsou úžasné! Na každý den jeden! Paráda, nádhera, super-turbo pecka!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).