Domů » Bleskovky » Apple údajně v listopadu uspořádá třetí podzimní keynote. Jaké na ní představí novinky?

Apple údajně v listopadu uspořádá třetí podzimní keynote. Jaké na ní představí novinky?

Přestože po celém světě řádí pandemie nemoci COVID-19, společnost Apple je v přípravě nových produktů velmi aktivní. Dokonce tak aktivní, že letos vůbec poprvé uspořádá tři podzimní tiskové konference – v září, říjnu i listopadu.

apple event

Příští týden iPhony, za měsíc možná nové počítače

Zářijovou tiskovou konferenci s novými iPady a Apple Watch máme za sebou, nyní se připravujeme na příští týden, kdy Apple představí nové iPhony a (zřejmě) lokalizační přívěšek AirTag. Spekuluje se i o náhlavních sluchátkách AirPods Studio, ovšem s termínem jejich odhalení si není jistý nejpřesnější „jablečný“ informátor Jon Prosser.

Podle jeho posledních tweetů nebude hromadná výroba těchto sluchátek kompletní dříve než 20. října, což by znamenalo reálnou dostupnost buď na konci tohoto, nebo na začátku příštího měsíce. Jon Prosser tak hovoří o třech variantách představení – buď příští týden s iPhony, nebo na konci měsíce tiskovou zprávou, nebo právě na listopadové keynote, za jejíž existencí si uznávaný informátor stojí.

A jaké by mělo být hlavní téma listopadové události? S největší pravděpodobností bychom se měli dočkat prvního počítače Mac poháněného ARMovým čipsetem. Jako první přichází v úvahu reinkarnovaný 12“ MacBook, doplnit by ho však mohly i jiné počítače. Každopádně to vypadá, že Apple má ještě pořádně velký zásobník nábojů, které potřebuje do konce letošního roku vystřílet.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Super, iPhony mě nezajímají, potřebuji Macbook Pro 16 a ten rok starý kupovat nebudu.

 2. Jelikož Iphone 12 a Huawei Mate 40 pro se oba vyrábějí v Číně zřejmě uniklo první foto obou telefonů :)
  Alleged live image of Huawei Mate 40 Pro leaked online alongside iPhone 12
  [odkaz]

 3. Nevím Nevím...

  Vedle toho, že se třeba jeho (z mého pohledu třeba ne až tak opomenutelné) „šestnáctce“ s AMD vnitřnostmi, nedostalo, řekněme adekvátní prezentace, je tohle příjemná zpráva.
  Asi jeden z posledních notebooků, na který jsem ještě zvědavý.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).