Domů » Bleskovky » Apple TV+ už na rok zdarma nedostanete. Apple dramaticky zkrátil zkušební období

Apple TV+ už na rok zdarma nedostanete. Apple dramaticky zkrátil zkušební období

Když Apple před dvěma roky představil službu Apple TV+, přišel s nečekaně štědrou nabídkou – každý, kdo si koupil nový iPhone, iPad, Mac nebo Apple Watch, dostal automaticky rok této služby zadarmo. Mnozí tak doufali, že postačí jednou za rok obměnit prakticky jakýkoliv jablečný hardware a užívat si Apple TV+ bezplatně, ovšem znáte to… Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají.

Apple TV+ zdarma už jen na tři měsíce

Apple v tomto týdnu aktualizoval webové stránky týkající se Apple TV+ a upravil právě tu část ohledně bezplatného užívání služby po nákupu nového hardwaru. Počínaje 1. červencem bude bezplatná zkušební doba trvat už pouze 3 měsíce, pokud si tedy chcete užít exkluzivní pořady a seriály z rodiny Apple Originals co nejdéle, aktivujte si své nově zakoupené jablečné zařízení do 30. června.

AppleTV plus

Služba Apple TV+ byla spuštěna s omezeným množstvím obsahu, což byla její konkurenční nevýhoda. V posledních dvou letech se nicméně jablečná nabídka rozrostla, a proto Apple cítí, že nastal čas vydělávat na všech jejích uživatelích.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Myslím, že 3 měsíce na to nic pořád stačí.

 2. Opet clickbait titulek, ktery se snazi vyvolat dojem, ze Apple je ten sptatny, protoze si za sve spickove sluzby necha zaplatit.

 3. Podla mna by to malo byt 3 dni. Ak chcu zakaznikov tak by im nemali nehat skusobne obdobie pocas ktoreho si dokazu pozret celu ponuku niekolko krat.

  • Bohužel, obsah Apple TV+ nevydrží ani na ty 3 dny. Pokud teda člověk není fanda plastových vykopávek typu Jennifer Aniston a Reese Witerspoon, tak je ta služba o jednom, dvou seriálech. To se za 3 dny dá, když má člověk zrovna volno :)
   Pokud by opravdu chtěli za tu službu inkasovat peníze, tak by museli zkušební dobu zrušit úplně. Pak by se pár troubů chytlo, takhle to po vyzkoušení obnoví málokdo.

  • V čem KONKRÉTNĚ jsou ty služby podprůměrné, pane experte z autoservisu?

 4. Já si platím Apple One a protože mám nový přístroj, tak mi Apple za Apple TV dává měsíčně kredit 139 Kč, Říkám si, že to moc dotují. Apple TV+ má hodně dobrý pořady, ale je jich bohužel málo. Uvidíme jak se to bude vyvíjet do budoucna….

  • S tím se dá jenom souhlasit. Jennifer je i přes svůj věk skvělá herečka, která zraje jako dobré víno. Minimálně kvůli ní se oplatí za Apple TV+ platit, mohu jenom doporučit.

 5. Ženě stačil na zhodnocení Apple TV+ jeden den. Zjistila, že tam nic není, zrušila předplatné a vrátila se pokorně k Netflixu a HBO. :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).