Domů » Bleskovky » Apple oznámil termín další konference, tentokrát s heslem „Spring forward“

Apple oznámil termín další konference, tentokrát s heslem „Spring forward“

Apple před několika okamžiky rozeslal vybraným zahraničním redakcím pozvánku na tiskovou konferenci, která se uskuteční 9. března v 18:00 našeho času v San Franciscu. Akce tak proběhne jen několik dní po Mobile World Congressu, kterého se Apple tradičně neúčastní.

Jablečný gigant by na akci měl znovu představit chytré hodinky Apple Watch; ty by se měly v USA začít prodávat v průběhu dubna. Celá akce se opět bude streamovat online a není vyloučeno, že se zde objeví i další nové produkty.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

12 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  A s tim představí i Optrix, Hitcase a Lunatik svá pouzdra, jinak si neumim vysvětlit, co na nich takovou dobu vyvýjejí.

 2. Michal (neregistrovaný)

  Snad ten stream neskončí zase fiaskem.

  • michal: uz posledni event byl v poradku, tak snad se potize nebudou opakovat…

  • pavel (neregistrovaný)

   To ze par lidi melo problem s prenosem, neznamena ze to bylo fiasko.

  • lerion (neregistrovaný)

   Pokud „pár lidí“ myslíš téměř všichni, tak to teda rozhodně znamená…

   Umožnit přehrání jen na Apple zařízeních a přesto nedokázat zajistit spolehlivý přenos je ostuda.

  • Michal (neregistrovaný)

   Pokud se zobrazují podivné barevné obrazce a do toho někdo huhlá japonsky, je to fiasko. Mají to pustit přes Youtube, s tím jsem problém nikdy neměl.

  • Petr (neregistrovaný)

   tady vám asi pánové nedochází že je to účel, aby se ještě více zvýšil hype a hlavně je to byznys… čistý a bezproblémový přenos má několik světových novinářských plátků, ti poskytují informace ihned ve flow, od těch to pak berou tady pisálkové… tak nebrečte

  • Ne, není. Keynote při představení iPhone/Watch Apple ultimátně posral, pár dni na to vyšla i zpráva co bylo příčinou. Poučili se z chyb a měsíc na to při iPad keynote bylo již vše v cajku, takže je pravděpodobné, že se budou držet stejného scnénaře. I nepovedená, resp. neexistující keynote je pořád asi 100x zábavnější než ta, kterou předvedl v lednu Microsoft – to byla parodie na frašku.

  • petr: je uplne jedno co si myslis ze to znamena – iPhone event byl nezvladnuty a Apple ukazal neduslednost. Toto se proste stavat nema – zadna technologicka(!) spolenost nechce vypadat, jako ze neumi ani nechat streamovat prestaveni (nota bene nejdulezitejsiho) produktu…

  • Johny (neregistrovaný)

   „…iPhone event byl nezvladnuty a Apple ukazal neduslednost. Toto se proste stavat nema – zadna technologicka(!)…“ :DDD Tak hlavně že jste to vydiskutovali a vyřešili.

  • johny: jasne. Tak jestli mas neco do diskuse, tak sem s tim, jestli ne, tak GTFO.

  • Johny (neregistrovaný)

   weth: ty máš něco do diskuze? to je jako tohle? :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).