Domů » Bleskovky » Apple chystá pro majitele hodinek nový odznáček. Podpoří den jógy

Apple chystá pro majitele hodinek nový odznáček. Podpoří den jógy

Jen několik dní po skončení akce Apple Watch Activity Challenge, která se konala při příležitosti Mezinárodního dne životního prostředí, Apple oznámil novou pohybovou výzvu. Proběhne na Mezinárodní den jógy 21. června a po uživatelích chytrých hodinek Applu bude vyžadovat 20 minut jejího cvičení.

Uživatel bude moci cvičení zkompletovat pomocí nativní aplikace na hodinkách nebo jakékoli jiné „appky“, která přidává cvičení do aplikace Zdraví. Výzva uživatelům umožní sbírat virtuální trofeje prostřednictvím záložky Úspěchy v aplikaci Aktivita. K dispozici budou také speciální nálepky, které bude možné použít v rámci aplikací FaceTime a Zprávy. Jste připraveni protáhnout svá těla a získat nový odznáček?

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments