Domů » Bleskovky » Aplikace GoPro pro mobilní Windows se v budoucnu nedočká žádných nových funkcí

Aplikace GoPro pro mobilní Windows se v budoucnu nedočká žádných nových funkcí

Klesající podíl platformy Windows Phone (Mobile) ve světě mobilních zařízení se neblaze odráží i na podpoře aplikací a jejich vývojářů. Nedávno mobilní Windows přišly o budoucí aktualizaci navigace HERE (více informací), nyní přicházejí o podporu aplikace GoPro pro vzdálené ovládání populárních akčních kamer.

gopro

Jejich výrobce ve svém oficiálním diskuzním fóru uvedl, že se bude nadále starat o to, aby bylo možné kamery GoPro a smartphony s Windows párovat, avšak již nebude aplikaci pro Windows aktualizovat a přidávat do ní nové funkce. Odkaz na stažení aplikace zmizel i ze stránek GoPro, ve Windows Store je ale aplikace nadále ke stažení. Opatření zřejmě způsobuje nejen klesající popularita mobilních Windows, ale i ořezávání nákladů společnosti GoPro způsobené klesajícími tržbami (více informací).

GoPro
GoPro
Autor: ‪GoPro‬
Cena: Code needed
GoPro: Video Editor & Movie Maker
GoPro: Video Editor & Movie Maker
‎GoPro
‎GoPro
Autor: GoPro, Inc.
Cena: zdarma+

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments