Domů » Bleskovky » Antstream je nová nadějná služba pro streamování starých her

Antstream je nová nadějná služba pro streamování starých her

Budoucnost patří streamovaným hrám. Velmi dobře to ví také společnosti jako Google a Microsoft, kteří budou se svými projekty Microsoft xCloud a Google Stadia mezi prvními s touto technologií. A nejsou to pouze velké firmy, které mají zájem o streamované hry. Zajímavou novou službou je Antstream, což je služba, která nabízí poměrně rozsáhlou knihovnu retro her.

Služba bude dostupná na širokou škálu zařízení. Retro hraní si tak budete moci užít na PC, Androidu, zařízeních s iOS i herních konzolích Xbox a PlayStation. Společnost Antstream má již nachystáno něco okolo 2 000 retro her, ovšem z počátku jich bude k dispozici pouze startovacích 400 titulů (kompletní seznam naleznete zde).

Antstream

Antstream kromě hraní nabízí pro hráče také různé výzvy, achivementy a žebříčky. S každým úspěchem získá váš profil vyšší úroveň. Podobně jako tomu bylo například už u konzole Xbox 360. V současné době Antstream získává peníze prostřednictvím Kickstarteru. Žádá o finanční podporu ve snaze získat více her.

We are Antstream 🐜

První beta by měla být dostupná již v létě. Plný provoz by však měl Antstream zahájit někdy ke konci roku 2019. Služba bude stát 10 dolarů měsíčně. Vzhledem k rostoucí popularitě starých her se zdá, že jít do streamovací služby právě s nabídkou retro her může být pro Antstream trefa do černého.

Lukáš Kobylík

Student vysoké školy, fanoušek i kritik Microsoftu a Applu. Nadšenec do moderních, ale i retro technologií. Ve volném čase hudebník, co rád drnká na kytaru nebo si po dni vychutná dobrou muziku z vinylu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments