Domů » Bleskovky » Andy Rubin naznačuje: dočkáme se druhé generace Essential Phone?

Andy Rubin naznačuje: dočkáme se druhé generace Essential Phone?

Essential Phone PH-1 byl představen před více než dvěma roky a od té doby je ticho po pěšině. Telefon se moc dobře neprodával a zhruba před půl rokem byl zrušen. Na Twitteru se však v posledních dnech znovu otevřela debata o možném nástupci prvního vlajkového modelu Essential.

Na vlákno, které započalo už v září minulého roku, teď odpověděl zakladatel Essential Andy Rubin a vypadá to, že se můžeme těšit na nějaké nové „oznámení“. Vzhledem k tomu, že kontextem tweetu byl právě telefon této značky, je pravděpodobné, že se ono oznámení bude vztahovat právě k nástupci Essential Phone PH-1.

Prvotní informace naznačují, že by se mělo jednat o telefon bez rámečků s vysouvací kamerkou, na kterou má Andy Rubin patent. Na design bude jistě kladen velký důraz, protože model z roku 2017 vypadá se svým výřezem v displeji a tenkými rámečky po stranách moderně a dá se říct, že tak předběhl dobu. V každém případě se však jedná o dohady a o dalších oznámeních vás budeme informovat.

David Skopal

Student gymnázia, redaktor smartmania.cz, fanoušek mobilních technologií, přírody, hudby, bezdrátového nabíjení, fotografování a badmintonu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na