Domů » Bleskovky » Android P klepe na dveře. Známe datum jeho uvolnění

Android P klepe na dveře. Známe datum jeho uvolnění

Nadcházející verze systému Android schovávající se za písmenko P byla nedávno dokončena a vypuštěna do světa jako finální beta verze. Nyní se tak už jen čeká na oficiální oznámení názvu systému a na termín vypuštění jeho kódu pro výrobce zařízení. Podle @evleaks se tak stane…

… 20. srpna, tedy za necelé tři týdny. V tento den by měli finální kód systému obdržet výrobci zařízení, stejně tak by měla vyjít aktualizace pro zařízení Pixel; telefony Nexus už se k novému Androidu oficiální cestou nedostanou. 20. srpna by také měla být vystavena před sídlo Google v Mountain View nová socha, která bude znázorňovat sladkou přezdívku nového Androidu začínající na písmeno P, zatím se spekuluje o pistáciích, popř. nějaké pistáciové laskomině.

Tohle je Android P: velký přehled novinek

Kdy můj smartphone dostane Android P?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Kolik že je těch verzí androidu? Tak rozšštěpený systém jsem jěště nevyděl.

    • Horší je, že v době kdy vychází Android Penis, tak stále dost lidí čeká na Oreo.

  2. Když někdou poříd i Samsung, není se čemu divit. Kdo chce aktuální Droid, pořídí si mobil s Onem jako Nokia

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).