Domů » Bleskovky » Android Oreo pro Galaxy S8 a S8+ je na cestě. Dorazí ještě letos?

Android Oreo pro Galaxy S8 a S8+ je na cestě. Dorazí ještě letos?

Samsung připravuje aktualizaci na Android 8.0 Oreo pro své úřadující vlajkové smartphony řady Galaxy S8. Ve vybraných zemích je již možné testovat třetí beta verzi, brzy by měla dorazit čtvrtá. A kdy bude uvolněna finální verze?

Podle oficiálního vyjádření admina fóra Samsung Beta Community je vypuštění ostré verze v plánu na konec ledna či začátek února příštího roku, pouze však za předpokladu, že se při testování neobjeví žádné překážky. Android 8.0 Oreo pro vlajkové Samsungy přinese nejen novinky od Google, ale i pár změn v prostředí Samsung Experience, např. novou klávesnici, nové světelné efekty pro zahnuté okraje displeje, a pár dalších zajímavostí, o nichž si můžete přečíst v našem nedávnem článku.

Samsung odstartoval Oreo beta program pro Galaxy S8/S8+: jaké přináší novinky?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. Proč napíšete „Dotazí ještě letos?“, když víte, že nedorazí? Pak se nedivte, že tu jsou lidi z vašich článků znechuceni

 2. Marek Studnicka

  Jaký Letos? Samsung se jasně vyjádřil,což mne taky štve,že na Vlajkové lodě S8 bude Oreo Uvolněn až příští rok!!!Tedy měsíc ůnor 2018!!! No tak se z toho halt nepotento,ale tenhle článek nemá vůbc žádný smysl!!!!To jsem jako nepochopil-to aby se něco napsalo,aby se napsalo.

 3. Teď přišla aktualizace [odkaz]. Oreo to samozřejmě není, ale podpora od Samsungu je bezkonkurenční.

  • Bezkonkurencni je urcite, nejvetsi vyrobce telefonu s Androidem nema jediny model s aktualni verzi ani temer 4 po jejim vydani…tomu se konkuruje blbe :)

  • *4 mesice

  • Samsung je bezkonkurencni – bezkonkurencne nejhorsi a nejpomalejsi v uvolnovani aktualizaci.

   Zmen si nick na SamOvca.

  • Samsung má pravidelné měsíční záplaty … Změn si nick na Bulik

  • Mesicni zaplaty ma dnes kde kdo, SamOvce. Samsung je jednoznacne nejhorsi ve vydavani novych verzi Androidu.

  • Marku, pleteš si můj Nick.

  • sorry, ale placat kraviny jako ze samsung ma bezkonkurencni podporu chce celkem kuraz…
   Jeste aby nemel bezpecnosti zaplaty, kdyz jejich flagship stoji to, co iphone X lol

 4. Marek Studnicka

  Aktualizace dorazila 14.prosince,obsahuje listopadové zabezpeční,velikost 526 Mb,vylepšilo se i ostření-mírně.

  • Na Samsung se lze spolehnout, vzdy aktuální zabezpečení systému. Jsem rád že jsem zvolil S8, dalších X let se nemusím bát že by nebyli aktualizace. Nejlepší, nejbezpečnější, nejrychlejší systém a výrobce telefonu na světě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).