Domů » Bleskovky » Flash » Android 8.0 pro Xiaomi Mi A1 přidá rychlé nabíjení

Android 8.0 pro Xiaomi Mi A1 přidá rychlé nabíjení

Střední třída chytrých telefonů se během letošního roku rozrostla o pár pořádných kousků. Nejvíce pozornosti ale na sebe přitáhlo čínské Xiaomi, které do dravých vod vypustilo svůj první smartphone s čistým Androidem – konkrétně model Mi A1 (recenze). Tomu je přislíbena podpora až do Androidu P, přičemž betaverze Orea už mezi uživateli koluje.

Betatesteři zkouší opravdu poctivě, o čemž napovídá nová informace, která se dostala na veřejnost. Podle nich se totiž s updatem odemkla možnost rychlého nabíjení, kterou v současné době model postrádá. Jestli se nová funkce bude dát využít i se současnými nabíječkami, není jisté. Testeři také hlásí plynulejší animace a rychlejší načítání aplikací. Ostrá verze Androidu 8.0 bude vypuštěna mezi uživatele do konce tohoto roku.

Xiaomi Mi A1 dostává beta verzi Orea. Finální by měla přijít do konce roku

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

15 komentářů

  1. Dobrý telefón, škoda toho fotku. Keby tam dali lepší foťák cenu +50€ k tomu aká je teraz tak by to bol úplne ideálny mobil.
    Škoda že vždy dačo chýba

    • Tomu se říká tržní ekonomika, nic nebude nikdy dokonalé, kdo by kupoval nástupce?

  2. Zvažují reklamaci neboť mají lživou reklamu o nadprůměrných fotografiích. Jsou dost podprůměrné. O pulku levnější Xiaomi redmi 4a fotí lépe.

  3. No telefon mám, torchu mi prijde ze spodek displeje je do zluta nekdy. Jedine, co bych fakt uvital je integrovany noční režim, protože ty filtrymodreho světla z Google play jsou jen takový šidítka překrývací vrstva), které pouze překryjí obrazovku nějakou barvou. ty integrované nebo dodané přímo výrobcem telefonu upravuji barvy přímo displeje (teplotu barev) takže to nemrví černou atd…to by pro mne bylo perfektní a to mi hodně chybí. Jinak čistý android mám rád.

  4. Rýchle nabíjanie telefón má len nie s pribalenou nabijackou. Čo sa týka fotoaparátu ten je dobrý len aplikácia ho degraduje

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).