Domů » Bleskovky » Google vydal poslední preview Androidu 7.1.1: finální verze vyjde v prosinci

Google vydal poslední preview Androidu 7.1.1: finální verze vyjde v prosinci

Pokud máte svůj Nexus zapojený do programu Developer Preview, můžete si skrze OTA update stáhnout druhé, a zároveň poslední preview systému Android 7.1.1. Toto sestavení je zamýšleno jako Release Candidate, tudíž by mělo být stabilní a bez chyb. Pokud testeři Googlu tuto informaci potvrdí, měl by být finální kód Androidu 7.1.1 vypuštěn do světa již za několik týdnů.

androidnougat

Preview Androidu 7.1.1 je dostupné pro Nexus 5x, 6P, Pixel C a nově také pro Nexus 9; finální verze má být také uvolněna pro Nexus 6, Nexus Player a telefony Android One. Finální kód také v prosinci obdrží výrobci smartphonů. Android 7.1.1 přinese pár drobných změn, např. kontextová menu u zástupců aplikací, kruhové ikony, podporu obrázkových klávesnic a další novinky, které jsme uvedli v tomto článku.

Android 7.1 Nougat: Spousta novinek a několik exkluzivit pouze pro Pixely (přehled)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).