Sledujte nás na YouTube

Android 7.0 pro HTC 10 klepe na dveře. Dočkáme se ještě tento měsíc

I když se HTC 10 netěší takové oblibě, jako vlajkové modely ostatních výrobců, nelze mu upřít povedený vzhled a dobrou výbavu. Dnes přinášíme dobrou zprávu těm uživatelům, kteří pro své zařízení již netrpělivě očekávají aktualizaci na nejnovější Android 7.0 Nougat. Ta by se měla objevit na konci listopadu nebo začátkem prosince. Zprávu potvrdil leaker LlabTooFeR, který se ve svých odhadech již několikrát trefil do černého.

Zpráva se týká hlavně evropské varianty telefonu z volného prodeje, modely od operátorů si budou muset počkat již klasicky o něco déle. Pro ty je start aktualizace naplánován pravděpodobně až na začátek roku 2017.

Recenze HTC 10: Návrat mezi elitu

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *