Domů » Bleskovky » Android 10 má v kampusu Google svoji sochu, tentokráte ale nemá tvar cukrovinky

Android 10 má v kampusu Google svoji sochu, tentokráte ale nemá tvar cukrovinky

Je každoroční tradicí, že se krátce po představení nové verze Androidu objeví v kampusu Google v Mountain View nová socha zeleného robota, která reprezentuje cukrovinku, jejíž jméno nejnovější Android nese. I když letošní Android 10 po žádné sladkosti pojmenován není, tradice se sochami narušena nebyla.

android 10 socha

Letošní socha zobrazuje číslo 10, přičemž z nuly vykukuje hlava robota vyvedená v novém odstínu zelené. Bílé číslice jsou podepsány zaměstnanci Google, kteří se na vývoji Androidu 10 podíleli. Otázkou je, jak bude toto řešení odolávat nájezdům návštěvníků kampusu s touhou přidat svůj autogram.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).