Domů » Bleskovky » Akční hrdinové od Ubisoftu spojí síly v mobilním RPG Tom Clancy’s Elite Squad

Akční hrdinové od Ubisoftu spojí síly v mobilním RPG Tom Clancy’s Elite Squad

Společnost Ubisoft na tiskové konferenci v rámci výstavy E3 představila nový mobilní titul, který ponese jméno Tom Clancy’s Elite Squad. Jak název napovídá, ve hře se představí ti nejlepší hrdinové, které fanoušci dobře znají z konzolí a počítačů a Ubisoft je vytvořil na základě předloh známého spisovatele fiktivní válečné literatury Toma Clancyho. Co se týče hratelnosti, máme očekávat akční RPG.

V příběhové kampani pro jedno hráče si sestavíte tým ze známých postav, mezi nimiž nebude chybět například oblíbený Sam Fisher ze série Splinter Cell či operátoři z týmové střílečky Rainbow Six. Se svou partou hrdinů budete moct bojovat také proti ostatním hráčům v online režimu. Datum vydání Ubisoft zatím neoznámil, hru bude nicméně nabízet zdarma, takže už nyní tak trochu počítáme s přítomností mikrotransakcí. Dočkají se majitelé telefenů s operačními systémy Android a iOS.


Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

Akční hrdinové z „Tom Clancy univerza“, to je fakt vtipné, když jedinou skutečnou postavou je Sam Fisher a toho Ubisofti dokonale zabili.
To je taky nápad dělat hru založenou na „hrdinech“ bez osobnosti.