100 GB dat za pár korun! O2 přináší povánoční Datamánii

o2 sim datamanie
  • Operátor O2 začíná za 299 Kč prodávat předplacenku se 100 GB dat
  • Oblíbená akce známá jako Datamánie bude tentokrát dostupná do 11. ledna
  • O2 u předplacených karet neumožňuje využívat 5G internet, ale pouze 4G/LTE

Vánoční svátky zpříjemní svým zákazníkům i O2 – po pěti měsících vrací do prodeje speciální datovou SIM kartu známou jako Datamánie. Předplacená SIM nabízí 100 GB dat a stojí 300 Kč včetně DPH, doprava až k vám domů je pak na náklady operátora (hradíte pouze případnou dobírku 59 Kč).o2 sim datamanieNepřehlédněte

Chcete 100 GB dat úplně za babku? O2 má extra výhodnou nabídku jen pro ty nejrychlejší

Obrovskou výhodu představuje to, že si kartu můžete neustále obnovovat. Abyste měli každý měsíc přísun 100 GB mobilních dat, stačí v této periodě nabít kredit alespoň 299 korunami. „Zákazníkům doporučujeme si nastavit v samoobsluze Moje O2 funkci automatického dobíjení z platební karty,“ radí Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2.t mobile volani zdarmaNepřehlédněte

T-Mobile oznámil den neomezeného volání! Dnes můžete telefonovat úplně zdarma

Kromě mobilních dat nabízí služba i neomezené volání mimo síť O2 za 15 Kč na den, odeslat jednu SMS pak stojí 2 Kč. Ode dnešního dne, tedy 26. prosince, si můžete předplacenou SIM kartu objednat na specializovaném e-shopu. K mání budou karty do vyprodání zásob, nejpozději však do 11. ledna.

Čím už se operátor až tolik nechlubí, je fakt, že u všech předplacených karet O2 není funkční 5G internet, ale pouze 4G/LTE připojení. 5G je dostupné pouze pro paušální tarify.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku