Domů » Bleskovky » Zuno kreditka: Nová mobilní aplikace, se kterou máte plnou kontrolou nad svou kreditní kartou

Zuno kreditka: Nová mobilní aplikace, se kterou máte plnou kontrolou nad svou kreditní kartou

Banka Zuno uvedla novou aplikaci pro chytré telefony a tablety, se kterou budou moci klienti jednoduše a rychle spravovat svoji kreditní kartu. Zákazník s ní hned vidí své výdaje, povolí si nebo zakáže platby na internetu, zaplatí splátku jedním kliknutím nebo si může změnit limity karty, případně ji zablokovat. Aplikace Kreditka od Zuno je dostupná pro iOS a Android a stahovat ji můžete z níže přiložených odkazů. Verze pro Windows Phone není k dispozici.

Klíčové funkce aplikace

  • přehled dostupných a čerpaných prostředků
  • detaily kreditní karty
  • splátka kreditní karty
  • nastavení limitů pro platby kartou a výběry z bankomatů
  • rezervní dočasné blokování
  • nastavení plateb přes internet
  • historie transakcí

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Mobilní bankovnictví Zuno využívá 40 % klientů. Mobilní aplikaci si stáhlo už téměř 100 000 zákazníků. Jen za rok 2014 stoupl počet jejích uživatelů o 60 procent. Od začátku roku 2014 provedli klienti prostřednictvím mobilního bankovnictví Zuno 300 000 transakcí v hodnotě více než dvou miliard korun.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).