Domů » Bleskovky » Zombie řežba Dead Trigger 2 vyšla pro Windows Phone

Zombie řežba Dead Trigger 2 vyšla pro Windows Phone

České studio Madfinger Games vydalo akční hru Dead Trigger 2 pro Android a iOS v roce 2013, od té doby si ji stáhlo více než 33 milionů uživatelů a hra se stala velmi oblíbenou nejen u hráčů, ale i u recenzentů. Tento hon na zombie nyní pozdě ale přece vychází i na platformu Windows Phone.

  

Hráče čeká tentýž temný svět, v němž lidstvo stojí tváří v tvář globální zombie apokalypse, kterou způsobuje rychle se šířící virus. V roli jednoho z přeživších se ujímáte jedné z 37 druhů zbraní a likvidujete nemrtvé nepřátele ve více než 600 herních scénářích, 33 unikátních herních prostředích a 10 regionech celého světa.

    

Hra vyžaduje telefon s minimálně 1 GB operační paměti a operačním systémem Windows Phone ve verzi 8.1. Stáhnout si ji můžete zdarma, pokud však nechcete ve hře neustále čekat, případně zatoužíte po lepších zbraních, můžete si vypomoci mikrotransakcemi přímo ve hře. I bez nich je ale možné hru dokončit.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

13 komentářů

 1. AtivS (neregistrovaný)

  Konečně…

  Tuto hru hraji již dlouho na PC i iPadu a to že není na WP Storu mně dost naštvalo.

 2. mmme (neregistrovaný)

  Velká radost!! :)

 3. Aj to niekto stiahol? Mne to nejde. Stále čaká.

 4. A telefony s 512 MB RAM maji smulu… No co, s tim jsem mohl pocitat kdyz jsem si porizoval low end.

  • Tak tak, to že systém sám o sobě má menší nároky na RAM (resp. s ní umí správně manipulovat) neznamená, že je bude mít i aplikace, zvláště hry:)

  • Mr. Arakin (neregistrovaný)

   Ano, toto je duvod, proc 512 MB je dnes proste malo. Na system to staci, ale aplikace jsou stale narocnejsi. Bez ohledu na pouzity system.

  • Těch pár her oželím, ale že mi prohlížeč po obnovení z multitaskingu často znovu načítá stránky mě vadí. Jinak systém šlape naprosto plynule, mám L630, za 2500 bezkonkurenčně nejlepší koupě. WP jsem si vyzkoušel, jsem spokojen a za čas půjdu možná do něčeho lepšího. Opět s WP.

  • Petrohrad: Nj, teď je to hra, příště editor fotek, jindy agregátor zpráv…:)

  • Njn, však jsem taky rád, že jsem tak dobře koupil a kdybych ještě letos pořizoval něco lepšího, tak mě nebude mrzet, že jsem teď na jaře už jeden kupoval. Interval výměny je u mě totiž cca ty dva roky, což je obecně průměr.

 5. Mseby (neregistrovaný)

  Jak víte přesně. že to má 33 milionu stažení?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).