Domů » Bleskovky » Zombie řežba Dead Trigger 2 vyšla pro Windows Phone

Zombie řežba Dead Trigger 2 vyšla pro Windows Phone

České studio Madfinger Games vydalo akční hru Dead Trigger 2 pro Android a iOS v roce 2013, od té doby si ji stáhlo více než 33 milionů uživatelů a hra se stala velmi oblíbenou nejen u hráčů, ale i u recenzentů. Tento hon na zombie nyní pozdě ale přece vychází i na platformu Windows Phone.

  

Hráče čeká tentýž temný svět, v němž lidstvo stojí tváří v tvář globální zombie apokalypse, kterou způsobuje rychle se šířící virus. V roli jednoho z přeživších se ujímáte jedné z 37 druhů zbraní a likvidujete nemrtvé nepřátele ve více než 600 herních scénářích, 33 unikátních herních prostředích a 10 regionech celého světa.


    

Hra vyžaduje telefon s minimálně 1 GB operační paměti a operačním systémem Windows Phone ve verzi 8.1. Stáhnout si ji můžete zdarma, pokud však nechcete ve hře neustále čekat, případně zatoužíte po lepších zbraních, můžete si vypomoci mikrotransakcemi přímo ve hře. I bez nich je ale možné hru dokončit.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Leoš Vyčichl
Uživatel
Leoš Vyčichl

Konečně…

Tuto hru hraji již dlouho na PC i iPadu a to že není na WP Storu mně dost naštvalo.

Leoš Vyčichl
Uživatel
Leoš Vyčichl

Souhlas

mmme
Uživatel
mmme

Velká radost!! :)

kraken
Uživatel
kraken

Aj to niekto stiahol? Mne to nejde. Stále čaká.

mmme
Uživatel
mmme

Jj, už pařím víc jak čtyři hoďky :)

l0lz
Uživatel
l0lz

Lumia 920 vpohode šlape