Domů » Bleskovky » Znovuzrození ikony: nalaďte si premiéru BlackBerry KEY2

Znovuzrození ikony: nalaďte si premiéru BlackBerry KEY2

Společnost TCL za pár okamžiků představí smartphone BlackBerry KEY2 a vy můžete být přitom. Oficiální tisková konference bude přenášena živě v následujícím streamu, a to v 16:00 našeho času.

BlackBerry KEY2 Launch Event Live Stream

Smartphone BlackBerry KEY2 zaujme především svojí konstrukcí, stejně jako jeho předchůdce nabídne dnes již velmi neobvyklou hardwarovou klávesnici umístěnou pod displejem. Nový bude také duální fotoaparát, zbytkem výbavy bude telefon patřit do vyšší střední třídy. Budou mít majitelé BlackBerry KEYone důvod k upgradu? To se dozvíme už za pár okamžiků.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Pochopil jsem správně, že čtečka otisků bude umístěna v mezerníku HW klávesnice?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).