Domů » Bleskovky » Známe úhlopříčky příštích iPhonů. Minimum bude 5,85 palců

Známe úhlopříčky příštích iPhonů. Minimum bude 5,85 palců

Společnost Apple letos představila tři iPhony – konzervativní modely iPhone 8 a 8 Plus reprezentující starou generaci a iPhone X, který má předurčovat vzhled jablečných telefonů pro další dekádu. Příští rok bychom se měli setkat už pouze s bezrámečkovými iPhony, podle starých zvyklostí mají být opět dva.

iPhone X, iPhone 8 Plus & iPhone 8

Podle informací z dodavatelských řetězců si Apple objednal na testování panely v úhlopříčkách 5,28; 5,85 a 6,46 palců, přičemž první jmenovaný se rozhodl nepoužít. Nejmenší iPhone roku 2018 tak má mít stejnou velikost jako letošní iPhone X, který je nepatrně větší než iPhone 8. Příští „Plusko“ by díky novému designu mohlo mít podobné rozměry jako iPhone 8 Plus, avšak s téměř o palec větším displejem.

Pro účely testování si Apple údajně objednal jak OLED, tak LCD panely, neboť s dodávkami OLED má zatím velké potíže. I tak předpokládáme, že se bude snažit vybavit všechny příští iPhony OLED panely, pod které se patrně pokusí integrovat čtečku otisků prstů, která bude doplňovat 3D skener obličeje.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments