Domů » Bleskovky » Známe datum zahájení prodeje letošních iPhonů

Známe datum zahájení prodeje letošních iPhonů

Letošní modelová řada iPhone 11 má čítat celkem tři telefony a z minulého týdne už máme oficiálně potvrzeno, že je Apple představí příští úterý 10. září okolo 19. hodiny našeho času. Zdroj, který pracuje pro amerického operátora nyní serveru MacRumors prozradil, kdy se iPhone 11 dostane do prodeje.

iphone 11 2019

Samotné přeobjednávky budou v USA a dalších zemích v první vlně (pravděpodobně ještě Kanada, Velká Británie, Nový Zéland, Austrálie, Španělsko, Francie, Norsko, Japonsko…) spuštěny v pátek 13. září.

NepřehlédněteiPhone, iPad, MacBook a hodinky: velké odhalení všeho, co Apple na podzim chystá

Kdy se dočkáme zahájení prodeje?

Oficiální termín zahájení prodeje nových iPhonů je 20. září, nicméně týká se to pouze zemí v první vlně. Česká republika a Slovensko tradičně bývá až v druhé vlně a nemyslíme si, že by tomu letos mohlo být jinak. V redakci odhadujeme, že druhá vlna prodejů by mohla odstartovat o týden později, tedy v pátek 27. září.

A jak jste na tom vy? Plánujete letos koupi iPhone 11?

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).