TOPlist

Žlutá je dobrá! Brzy má dorazit iPhone 14 v novém barevném provedení

  • Generace iPhonů 14 je zhruba v polovině svého životního cyklu coby „nové iPhony“
  • Za půl roku je nahradí generace iPhone 15
  • Apple prý ještě podpoří prodeje se zbrusu novou barevnou variantou – žlutou

Podle informací tipéra Setsuna Digital má Apple v plánu na jaře představit novou barevnou variantu pro iPhone 14 a iPhone 14 Plus. Má jít o lesklou žlutou variantu, více do pastelových odstínů než v minulosti u iPhonu Xr a iPhonu 11.

Důvěryhodnost profilu Setsuna Digital bohužel nelze ověřit, nicméně údajné představení nové barevné varianty potvrdily i servery 9to5Mac a MacRumors. Dočkáme se tedy někdy na jaře, zbývá zjistit kdy přesně.

iphone 14 zluta barva 9to5mac

Vloni Apple obohatil své portfolium dvěma novými barevnými variantami: tmavší zelenou pro iPhone 13 Pro a Pro Max a světlejší zelenou pro iPhone 13 a 13 mini. K představení zelených iPhonů došlo 8. března 2022, kompletně v tichosti, formou tiskové zprávy.

Lze tak očekávat, že letošní barevná úprava dorazí již za pár dní. Nabízí se však otázka, proč zrovna žlutá. Modely s tímto barevným provedením totiž v minulosti prokázaly slabou konkurenceschopnost oproti tradičnějším odstínům. A třeba iPhone 14 Plus by potřeboval pořádně vylepšit prodeje – jde o jeden z nejméně oblíbených iPhonů za dlouhou dobu.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku