Cena:

Zítra jde do prodeje Nokia 3310, smartphony dorazí později: víme kdy, kde a za kolik

Společnost HMD Global oznámila, že již zítra 24. května zahájí prodeje telefonu Nokia 3310 za doporučenou cenu 1 599 Kč. K mání bude u prodejců O2, Mall.cz, CZC.cz a DATART. Operátor Vodafone v průběhu června nabídne exkluzivně červenou variantu Nokia 3310 za stejnou cenu.

Pokud čekáte na nové smartphony Nokia, musíte vyčkat do příštího měsíce, kdy se telefony Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6 začnou prodávat u O2, Mall.cz, CZC.cz a DATART. Doporučené ceny pro jednotlivé smartphony jsou následující: Nokia 6 za cenu 6 799 Kč, Nokia 5 s cenovkou 5 499 Kč a Nokia 3 za 3 999 Kč.

David Pavlinic, HMD Global Central Sub-Area Lead, CEE, okomentoval start prodeje nových modelů telefonů Nokia: „Jsme extrémně potěšeni z ohlasů, které doposud návrat značky Nokia vyvolal. Je znát, že Nokia má v České republice a na Slovensku výlučnou historickou pozici, na kterou hodláme v plné síle navázat. Je nám potěšením konečně upřesnit finální datum, kdy půjdou všechny telefony z rodiny Nokia do prodeje.“

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.