Zasazení dalšího Call of Duty prozrazeno? V Black Ops 6 se máme podívat do Perského zálivu

Call of Duty Black Ops

Očekávané pokračování Call of Duty s podtitulem Modern Warfare 2 sice vychází až v říjnu, avšak souběžně s ním vydavatelský dům Activision v tichosti připravuje i další díly. Hned ten následující, se kterým se v současnosti počítá na rok 2024, dost možná poodhalil šikovný dataminer s přezdívkou RealiityUK díky testovací verzi mobilního Call of Duty: Warzone.

Válka v Zálivu

Podle získaných informací zřejmě půjde o šestý titul z příběhové větve Black Ops a zároveň o přímé pokračování předloňského Black Ops: Cold War. Hráči by tentokrát mohli prožít události války v Perském zálivu, což naznačují koncepční obrázky několika chystaných lokací, přičemž na jedné z nich se objevuje americký útočný letoun F-117 Nighthawk, který vstoupil v obecnou známost právě během zmíněného válečného konfliktu.

Připomeňme, že podle informací agentury Bloomberg si dá série v příštím roce pauzu. Na vině je patrně vlažné přijetí loňského dílu s podtitulem Vanguard, což někteří vedoucí pracovníci údajně přisoudili mimo jiné každoročnímu vydávání nových pokračování. Nový díl slavné série přitom pravidelně vycházel každý rok posledních dvacet let.call of duty modern warfare 2022 new era featuresNepřehlédněte

Call of Duty: Modern Warfare 2 se v prvních ukázkách chlubí explozivní akcí i skvělou grafikou

Bojůvky na okruhu

Velký informační únik se však netýkal pouze Black Ops 6, ale také v úvodu zmíněného pokračování Modern Warfare. Na veřejnost se tak dostalo několik koncepčních obrázků, patrně z chystaných multiplayerových map. Nachází se mezi nimi například mapa nazvaná Grand Prix, která se odehrává na závodním okruhu, či lokace Oilfield a Museum, jejichž názvy rovněž hovoří samy za sebe.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku