Call of Duty: Modern Warfare 2 se v prvních ukázkách chlubí explozivní akcí i skvělou grafikou

call of duty modern warfare 2022 new era features

Vývojáři ze studia Infinity Ward po sérii náznaků zveřejnili první ukázku z letošního Call of Duty. Očekávané pokračování obrozené série Modern Warfare nabídne příběhovou kampaň, ve které se hráči shledají se známými bojovníky v čele s kapitánem Priceem, i režim pro více hráčů včetně kooperace s důrazem na taktický přístup.

Call of Duty: Modern Warfare II - World Gameplay Reveal Trailer

Globální hrozba

Děj navazuje na události prvního dílu z roku 2019. Nově zformovaná jednotka Task Force 141 se tentokrát musí vypořádat s nebývalou globální hrozbou, která členy jednotky zavede na rozličná místa po celém světě ve snaze potlačit teroristické spiknutí v čele s majorem Hassanem a zamezit útoku na Spojené státy. Tvůrci lákají na mise v rozmanitých lokacích včetně vodních úrovní, s čímž souvisí návrat plavání i důraz na realistické zpracování vodní hladiny.

Official Dark Water Level Gameplay - Call of Duty: Modern Warfare II

Hráči budou bojovat po boku ikonických postav včetně Simona „Ghosta“ Rileyho, Johna „Soapa“ MacTavishe, Kylea „Gaze“ Garricka či již zmíněného kapitána Pricee, k nimž se připojí noví parťáci z mexických speciálních jednotek.

Košatý multiplayer

Online složka nabídne kombinaci rozsáhlých map pro vysoké počty hráčů i těch menších, uzpůsobených pro zápasy 6 proti 6. Samozřejmostí bude široký zbrojní arzenál, množství postav či přepracovaná funkce Gunsmith, která umožňuje úpravu a vylepšování zbraní. Zmiňovaný režim kooperace Special Ops pak tvůrci popisují jako evoluční krok se zaměřením na taktickou hratelnost a důrazem na spolupráci dvoučlenného týmu.resident evil 4Nepřehlédněte

Plnohodnotný remake dostane i Resident Evil 4. Máme první záběry i datum vydání

Hra vychází 28. října pro PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S a PC přes distribuční platformy Battle.net a Steam, přičemž na tu provozovanou Valvem se slavná série vrací po pětileté odmlce.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku