Základní iPad čeká omlazovací kúra. Letos se však podoba ještě měnit nebude

ipad 2020

Apple loni na podzim představil nové tablety iPad mini a základní iPad. Zatímco první jmenovaný se dočkal kompletního redesignu, u druhého zůstal Apple věrný původnímu vzhledu s širokými rámečky a domovským tlačítkem. S tímto vzhledem se nebudeme loučit ani letos.

Základní iPad čeká změna vzhledu. Ale až později

Podle obvykle přesného informátora Dylanadkt chystá Apple redesign základního iPadu, ovšem dojít by k němu mělo až v roce 2023. Ještě předtím bychom se měli dočkat 10. generace, která dorazí letos na podzim a která přinese změny pouze pod kapotou. Tablet by měl dostat čipset Apple A14 Bionic, se kterým se pojí modernější bezdrátová konektivita – Wi-Fi 6 a Bluetooth 5, chybět by neměla ani podpora sítí 5G. iPad si také ponechá 10,2“ displej a Lightning konektor.

Základní iPad zřejmě nebude jediným tabletem, který Apple v letošním roce představí. Šušká se o jarní premiéře nového iPadu Air, dočkat bychom se měli i nových iPadů Pro.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku