Domů » Bleskovky » Zákazníci O2 mohou za nákupy v App Store, iTunes a Apple Music platit přímo z vyúčtování

Zákazníci O2 mohou za nákupy v App Store, iTunes a Apple Music platit přímo z vyúčtování

Všichni zákazníci O2 mohou od dnešního dne platit za nákupy v App Store, Apple Music, iTunes nebo iBooks pomocí mobilní platby.

ipad itunes apple

Změna platební metody je rychlá a jednoduchá. Zákazníci s Apple ID si v nastavení svého účtu vyberou jako způsob platby „Mobilní telefon„. Tu následně mohou používat na všech svých zařízeních značky Apple – iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV, Apple Watch, nebo v iTunes na jakémkoli počítači.

Tarifní zákazníci při platbě přes O2 najdou částku za nákup jako součást měsíčního vyúčtování, zákazníkům předplacených karet odečte O2 částku z kreditu. Pro online platby za digitální služby třetích stran je potřeba mít aktivní službu „Platba přes O2“, jejíž nastavení si mohou zákazníci ověřit v samoobsluze Moje O2.

Apple mPlatba
Zákazníci O2 mohou za nákupy v App Store, iTunes a Apple Music platit přímo z vyúčtování

Více informací a návod, jak nastavit platbu přes O2, najdou zákazníci na webu operátora O2.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *