Domů » Bleskovky » Zadarmo ani kuře nehrabe: Apple končí s akcí Free App of the Week

Zadarmo ani kuře nehrabe: Apple končí s akcí Free App of the Week

Apple s příchodem iOS 11 provedl redesign obchodu aplikací App Store, který má být díky kartám přehlednější, i když s tím mnoho uživatelů jablečných zařízení nesouhlasí. S aktualizací nedošlo pouze ke změně vzhledu, ale i k několika úpravám sekcí, přičemž jedna z nich nenávratně zmizela – Free App of the Week

V ní bylo možné najít hru nebo aplikaci, která byla běžně placená, ale v daný týden ji bylo možné stáhnout zcela zdarma. Nenechte se zmást novými sekcemi App of the Day a Game of a Day – ty dávají pouze tipy na zajímavé aplikace, avšak bez nároku na jakoukoliv slevu. Ignorováním aktualizace systému na iOS 11 si uživatelé nepomohou, ze starších verzí systému zmizela sekce Free App of the Week také.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).