Domů » Bleskovky » Zablokoval si vás někdo na WhatsAppu? Poradíme, jak to zjistit

Zablokoval si vás někdo na WhatsAppu? Poradíme, jak to zjistit

Méně známý trik v populární aplikaci na posílání zpráv WhatsApp umožňuje uživateli vidět, jestli jej nějaký jeho kontakt zablokoval. Aplikace uživateli přímo neřekne, jestli byl zablokován, nicméně existuje několik důležitých vodítek, které mu významně napoví.

Za prvé – pokud uživatele nějaký kontakt zablokoval, nebude moci vidět jeho online status nebo ukazatel „naposledy viděn/a“. I když toto nepotvrzuje, že byl zablokován, pokud uživatel předtím online status a zmíněný ukazatel tohoto kontaktu mohl vidět, je to velice dobrý indikátor toho, že osoba za kontaktem klepla u uživatele na tlačítko „Blokovat kontakt“.

Za druhé – pokud byl uživatel zablokován, nebude moci vidět jakékoli změny u profilových fotografií kontaktu. Pokud má uživatel u kontaktu vzájemného přítele, může porovnat svůj telefon s jeho, aby viděl, jestli je v profilových snímcích rozdíl.

A za třetí – všechny zprávy, které uživatel pošle, budou označeny štítkem „posláno“, nikoli „doručeno“, a společně s tím nebude možné uskutečnit jakékoli hovory.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
alfred
Anonym
alfred

Zablokoval si vás někdo na WhatsAppu? – „může porovnat svůj telefon s jeho“
jistě, on si mě zablokuje a pak mi bude ukazovat svůj telefon xD Bože, přestaňte psát takový hnuj, když nemáte co psát, tak raději nepište nic.

PHiLiPZ
Uživatel
PHiLiPZ

“ Pokud má uživatel u kontaktu vzájemného přítele, může porovnat svůj telefon s jeho…”
Citanie s porozumenim?

Aod aod
Anonym
Aod aod

co ti na to napsat, abys to pochopil? Nic.