Domů » Bleskovky » Zablokoval si vás někdo na WhatsAppu? Poradíme, jak to zjistit

Zablokoval si vás někdo na WhatsAppu? Poradíme, jak to zjistit

Méně známý trik v populární aplikaci na posílání zpráv WhatsApp umožňuje uživateli vidět, jestli jej nějaký jeho kontakt zablokoval. Aplikace uživateli přímo neřekne, jestli byl zablokován, nicméně existuje několik důležitých vodítek, které mu významně napoví.

Za prvé – pokud uživatele nějaký kontakt zablokoval, nebude moci vidět jeho online status nebo ukazatel „naposledy viděn/a“. I když toto nepotvrzuje, že byl zablokován, pokud uživatel předtím online status a zmíněný ukazatel tohoto kontaktu mohl vidět, je to velice dobrý indikátor toho, že osoba za kontaktem klepla u uživatele na tlačítko „Blokovat kontakt“.

Za druhé – pokud byl uživatel zablokován, nebude moci vidět jakékoli změny u profilových fotografií kontaktu. Pokud má uživatel u kontaktu vzájemného přítele, může porovnat svůj telefon s jeho, aby viděl, jestli je v profilových snímcích rozdíl.

A za třetí – všechny zprávy, které uživatel pošle, budou označeny štítkem „posláno“, nikoli „doručeno“, a společně s tím nebude možné uskutečnit jakékoli hovory.

Martin Duchoslav

3 komentářů

  1. Zablokoval si vás někdo na WhatsAppu? – „může porovnat svůj telefon s jeho“
    jistě, on si mě zablokuje a pak mi bude ukazovat svůj telefon xD Bože, přestaňte psát takový hnuj, když nemáte co psát, tak raději nepište nic.

    • “ Pokud má uživatel u kontaktu vzájemného přítele, může porovnat svůj telefon s jeho…”
      Citanie s porozumenim?

    • co ti na to napsat, abys to pochopil? Nic.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).