Domů » Bleskovky » Zablokoval si vás někdo na WhatsAppu? Poradíme, jak to zjistit

Zablokoval si vás někdo na WhatsAppu? Poradíme, jak to zjistit

Méně známý trik v populární aplikaci na posílání zpráv WhatsApp umožňuje uživateli vidět, jestli jej nějaký jeho kontakt zablokoval. Aplikace uživateli přímo neřekne, jestli byl zablokován, nicméně existuje několik důležitých vodítek, které mu významně napoví.

Za prvé – pokud uživatele nějaký kontakt zablokoval, nebude moci vidět jeho online status nebo ukazatel „naposledy viděn/a“. I když toto nepotvrzuje, že byl zablokován, pokud uživatel předtím online status a zmíněný ukazatel tohoto kontaktu mohl vidět, je to velice dobrý indikátor toho, že osoba za kontaktem klepla u uživatele na tlačítko „Blokovat kontakt“.

Za druhé – pokud byl uživatel zablokován, nebude moci vidět jakékoli změny u profilových fotografií kontaktu. Pokud má uživatel u kontaktu vzájemného přítele, může porovnat svůj telefon s jeho, aby viděl, jestli je v profilových snímcích rozdíl.

A za třetí – všechny zprávy, které uživatel pošle, budou označeny štítkem „posláno“, nikoli „doručeno“, a společně s tím nebude možné uskutečnit jakékoli hovory.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.