Domů » Bleskovky » Za dobití kartou přes aplikaci Můj Vodafone získáte 10 % kreditu navíc

Za dobití kartou přes aplikaci Můj Vodafone získáte 10 % kreditu navíc

Operátor Vodafone si pro předplacenkáře připravil speciální akci, kterou lze využívat od 1. srpna do 30. září letošního roku, a v rámci které mohou všichni majitelé předplacených Vodafone karet, kteří si kredit dobijí platební kartou přes aplikaci Můj Vodafone. Počet dobití není omezen. Extra kredit má platnost sedm dní od jeho připsání, je čerpán vždy před standardním kreditem a při nevyčerpání propadá. Lze jej využít na všechny běžné služby Vodafonu.

Minimální výše jednoho dobití je 250 Kč, maximální 9999 Kč. Extra kredit se na dobíjené číslo připíše nejpozději do 24 hodin od dobití. Zákazník je o připsání informován SMS zprávou. Stav čerpání extra kreditu je možné sledovat v aplikaci Můj Vodafone.

Vodafone

Extra kredit nelze využít se službou Chytré dobíjení a nevztahuje se na služby třetích stran, jako jsou například Premium SMS, Audiotex, jízdenky, dárcovské SMS, mplatby apod. Podrobné podmínky akce naleznete zde.

 Aplikace Můj Vodafone v nové verzi

Aplikace Můj Vodafone získala na začátku srpna novou verzi, do které se zákazníci s předplacenými kartami již nemusí přihlašovat pomocí hesla, ale k autorizaci jim stačí pouze přihlášení přes síť Vodafone.

Aplikaci využívá více než 600 000 zákazníků. Objem transakcí provedených platební kartou dosáhl v aplikaci za posledních dvanáct měsíců 230 miliónů Kč. Dostupná je pro Android, iOS i mobilní Windows.

Můj Vodafone
Můj Vodafone
Autor: ‪Vodafone Czech Republic a. s.‬
Cena: unknown

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).