Domů » Bleskovky » YouTube spouští hudební službu Music Key, zatím pouze pro pozvané

YouTube spouští hudební službu Music Key, zatím pouze pro pozvané

O placené hudební službě v podání YouTube se v poslední době spekulovalo opravdu hojně a nyní se stala skutečností. Za 7,99 USD (cca 180 kč), respektive 9,99 USD po skončení slevy (cca 220 Kč) budou mít předplatitelé přístup k obrovské databázi hudebních videí, přidanou hodnotou bude absence reklam, možnost přehrávání na pozadí a odběr Hudby Play Naplno v ceně.

  

Prozatím zůstává tato služba v beta verzi pouze pro pozvané uživatele, k obdržení pozvánky je nutné se o ni přihlásit. Beta testeři dostanou půl roku odběru zdarma, nutno však podotknout, že prozatím bude výběr o něco omezenější a případným zájemcům se tak přeci jen vyplatí počkat, než bude Music Key uvolněna ve finální verzi pro celou veřejnost.

Jakub Palata

3 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  ? Nechápu.

  • Googlu se zřejmě zachtělo více vydělávat na největším webu s videí. Praktické využití se zatím hledá opravdu těžko, nechtěl bych však lámat hůl, než bude služba hotová pro veřejnost.

  • lerion (neregistrovaný)

   Podobných služeb je ale už docela dost (a spousta z nich „paraziruje“ právě na youtube).

   Například Hyper for YouTube mě zbaví reklam, umí videa stáhnout do notebooku a přehrávat playlisty. A to i na pozadí.

   Co tedy Google nabídne na víc?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).