YouTube se naučilo ořezávat videa do poměru 18:9

Když Google představil Pixel 2 XL s „protáhlým“ displejem, vybavil ho také funkcí „pinch to zoom“ v YouTube, která umožňuje oříznout video tak, aby vyplnilo celou plochu displeje v poměru 18:9. Tento poměr stran ale začíná být stále častější, kromě Pixelu 2 XL ho používá například také LG V30 či ve čtvrtek představený OnePlus 5T.

Google proto tuto funkci uvolnil i pro smartphony ostatních značek, takže již jejich výrobci nemusí vymýšlet vlastní řešení, jako to v minulosti udělal u Galaxy S8 Samsung se svým plovoucím tlačítkem.

Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Funkce je k dispozici od verze 12.44, která by vám měla dorazit v rámci klasického updatu z Play Store.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

8 komentářů

 1. koroner (neregistrovaný)

  Služby google používám dlouho a jsem s nima spokojen, s YT také jen zamrzí že nedávno zařízli stahování obsahu přímo do mobilu, na google play, již žádná taková app není.
  Přitom v počítačí přes YTDownloader a další, není jediný problém, netuším o co google v tomhle případě jde a samotná aplikace od nich to také neumí.

 2. Milan (neregistrovaný)

  Nejlepsi app na dwn z youtube je Videoder zkuz ho a uz nebudes chtit nic jinyho

 3. YTDownloader v free trochu omezené verzi používám asi dva roky ne li déle, ale tuhle určitě zkusím,děkuji za dobrý tip.????

 4. PetrV (neregistrovaný)

  Osobně na stahování g YouTube používám tubemate 2.4.4 , vybereš rozlišení jaké chceš a stahuješ

 5. Janek (neregistrovaný)

  Na smartphone Samsung je funkce přizpůsobení obrazovky integrována v tlačítku a tudíž použití jiného způsobu zatím nefunguje. Možná, že bude úprava provedena v další aktualizaci systému.
  #Youtube-přizpůsobení obrazovky#

 6. Refael (neregistrovaný)

  Na stahovani videi z YouTube pouzivam leta TubeMate.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel