Xperia XZ2 zřejmě navštívila benchmark AnTuTu. Co na sebe prozradila?

Sony vezme veletrh MWC útokem, údajně zde představí hned několik novinek včetně budoucího vlajkového smartphonu. Jeho příchod v minulém týdnu odhalila irská pobočka oficiální podpory Sony na Twitteru.

Novinka má nést jméno Xperia XZ2, a zřejmě právě jí patří kódové označení H8266, které v minulých dnech zachytil benchmark AnTuTu. Podle něj má mít telefon následující specifikace: displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením 1 080 × 2 160 pixelů, čipset Qualcomm Snapdragon 845, 4 GB RAM, 64GB úložiště a Android 8.0 Oreo.

Podle informací z loňského prosince má mít telefon úhlopříčku displeje 5,48″, druhou paměťovou variantu 6/128 GB, odolnost IP65/68, akumulátor o kapacitě 3 210 mAh a duální 12Mpx fotoaprát na zádech. Telefon má dostat moderní design s tenkými rámečky kolem displeje, což by snad mělo být pravidlem u všech chystaných mobilních zařízení Sony.

Xperia XZ2 navíc zřejmě nebude nejvybavenější modelem v nové řadě, tím bude patrně model Premium se 4K OLED displejem. Rozhodně se tedy máme v podání Sony nač těšit.Nepřehlédněte

Představitel Sony naznačuje: už brzy představíme telefon se 4K OLED displejem

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku