Domů » Bleskovky » Xperia XZ Premium míří do Evropy: kdy a za kolik si ji budeme moci koupit?

Xperia XZ Premium míří do Evropy: kdy a za kolik si ji budeme moci koupit?

Jeden z nejvybavenějších smartphonů současnosti, Sony Xperia XZ Premium, se zřejmě již brzy objeví na pultech obchodů. Většina českých eshopů očekává naskladnění někdy v červnu, což koresponduje s nejnovější zprávou německého O2, které oznámilo start prodeje 1. června.

13_xperia_xz_premium_sound

Xperia XZ Premium nabízí ultrajemný 4K displej, vysoký výkon zajištěný čipsetem Qualcomm Snapdragon 835 a fotoaparát se schopností zaznamenávat krátké sekvence v 960 snímcích za vteřinu (více informací). Telefon by se na našem trhu měl prodávat za částku 19 990 korun.

Sony Xperia XZ Premium: první dojmy z MWC 2017

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Chci si jí koupit, ale štve mě ten hodně pozdní termín.

    • Já též. A celkem na nákup chvatam.. Ted je otázkou, jestli se vyplatí cekat nebo raději zvolit jiny telefon.

  2. No podle Elvia pro který udával datum prodeje 2.6 to změnili na 15.5 což by odpovídalo i tomu co mi řekli na stránkách Sony tedy přelom dubna a května max v květnu.

  3. ????????????????????

  4. Už aby tady byla ! Představit jí v únoru a u nás na trhu až v červnu je kapku na palici politika prodeje ! ????????????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).