TOPlist

Xperia Arc HD se představuje na nových snímcích

Na začátku listopadu unikly na internet první snímky chystané novinky od Sony Ericssonu, která by se měla na trhu objevit v průběhu příštího roku pod názvem Xperia Arc HD (codename Nozomi). Velkým lákadlem bude 4,3″ HD displej s rozlišením 720 x 1280 px (341 dpi) a 1,5GHz dual-core procesor Qualcomm Scorpion doplněný o GPU Adreno 220. Telefon bude vybavený microHDMI výstupem a problémy mu nebude dělat ani přehrávání videa ve fullHD rozlišení. Pro pořizování fotografií bude připraven 12Mpx snímač s přisvětlovací diodou.

- - -

Xperia Arc HD se bude prodávat ve dvou variantách – s 16 a 32 GB vnitřní paměti, slot na microSD karty bude chybět. Pro potřeby operačního systému (Android 2.3.5 s možností updatu na Android 4.0) bude k dispozici 1 GB RAM. Kapacita baterie zatím není známa, ale jisté je, že si ji uživatel nebude moci vyměnit. Sony Ericsson u tohoto modelu nevsadil na klasické SIM karty, ale upřednostnil standard microSIM. Oficiálního představení této novinky se zřejmě dočkáme na veletrhu CES, který se bude konat od 10. do 13. ledna 2012 v Las Vegas.

Zdroj: GSMArena

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku