Domů » Bleskovky » Xiaomi v Liberci otevře nový Mi Store. Nejlevnější telefon seženete za 399 Kč

Xiaomi v Liberci otevře nový Mi Store. Nejlevnější telefon seženete za 399 Kč

V prosinci loňského roku otevřelo Xiaomi malý prodejní kiosek Mi Zone v libereckém OC Nisa. Už tuto sobotu 4. května jej ale nahradí plnohodnotný značkový showroom Mi Store. „Liberečtí velmi rychle vzali Xiaomi za své a my jim za to poděkujeme přesunem do větších prostor a rozšířením nabídky. Stále však zůstáváme v OC Nisa. Stalo se už tradicí, že otevření každé nové prodejny doprovází celodenní akce s hromadou slev a soutěží, pro Liberec chystáme nový a ještě atraktivnější formát,“ říká Ondřej Jirovec, ředitel společnosti Beryko, která Mi Zone, resp. Mi Store provozuje.

Xiaomi Liberec 2

Seznam zlevněných produktů (dohromady je jich 1 740):

  • 10× smartphone Xiaomi Redmi Note 5 (3GB/32GB) za 499 Kč (běžná cena 4 190 Kč)
  • 30× smartphone Xiaomi Redmi Go (1GB/8GB) za 399 Kč (běžně 1 990 Kč)
  • 200× chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3 za 199 Kč (běžně 890 Kč)
  • 200× chytrá žárovka Xiaomi LED Smart Bulb za 99 Kč (běžně 790 Kč)
  • 300× bezdrátový reproduktor Xiaomi Compact Bluetooth Speaker za 89 Kč (běžně 490 Kč)
  • 1000× sluchátka Xiaomi Mi In-Ear Headphones za 1 Kč (běžně 249 Kč)

Xiaomi Liberec

Navíc po celý den platí sleva 30 % na veškeré nezlevněné zboží, takže třeba už tak lákavý zbrusu nový smartphone Redmi Note 7 můžete v sobotu v Liberci pořídit za dumpingových 4 059 Kč (normálně přijde na 5 799 Kč). Připravena je také soutěž, která zpestří čekání ve frontě. Každou půlhodinu někdo získá chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3 nebo bezdrátový reproduktor Xiaomi Compact Bluetooth Speaker.

Program

  • 8:00 Otevření vchodů OC Nisa (České mládeže 456, Liberec)
  • 11:00 Slavnostní otevření Mi Store

Podrobnější informace a kompletní podmínky soutěže najdete na webu Beryko.cz. Slevy nelze kombinovat. Jedna osoba si může koupit vždy jen jeden kus zlevněného produktu.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Diskuze k článku

  1. Porad me mrzi, ze oficialni zastoupeni Xiaomi maji u nas ty smejdi z Beryka. To si Xiaomi nemohlo vybrat nejakou poctivou firmu? :-(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).