Domů » Bleskovky » Xiaomi v Hradci Králové otevřelo další Mi Store. Fanoušci ve frontě čekali od včerejška

Xiaomi v Hradci Králové otevřelo další Mi Store. Fanoušci ve frontě čekali od včerejška

Jak jsme před nedávnem avizovali, Xiaomi dnes v Hradci Králové otevřelo další Mi Store, ve kterém si kromě smartphonů můžete koupit také řadu příslušenství, jako jsou fitness náramky Mi Band, sluchátka či powerbanky. Na své si ale přijdou i příznivci chytré domácnosti a dalších produktů tohoto čínského giganta – v Mi Store seženete oblíbenou koloběžku, rýžovar, chytrý vysavač, reproduktory, čističku vzduchu, notebook a desítky dalších produktů Xiaomi.

Otevření nového Mi Store a lákavé slevy si opět nenechali ujít stovky zájemců
Otevření nového Mi Store a lákavé slevy si opět nenechali ujít stovky zájemců

Na slavnostní otevření se vyrazila podívat i naše redakce a vy se nyní můžete podívat, jaká atmosféra při otevření Mi Store panovala. Fronta plná nedočkavých zákazníků čekajících na 10. hodinu ranní, kdy se prodejna otevřela, se táhla téměř po celém obvodu obchodního centra Aupark a zasahovala až do druhého patra.

Odhadem šlo o několik stovek fanoušků, kteří si nechtěli nechat ujít připravené slevy. Dá se očekávat, že fronta před obchodem bude po celý dnešní den, jelikož slevy jsou opravdu lákavé.

Stovky produktů za akční ceny

Na zájemce čeká celkem 911 produktů Xiaomi za skvělé ceny. Tak například smartphone Xiaomi Redmi 5 namísto běžné ceny 4 790 Kč lze pořídit jen za 499 Kč, náramek Mi Band 2 za 99 Kč, Redmi S2 za 399 Kč, nebo sluchátka Mi In-Ear za pouhou korunu. Dále je po celý den možné využívat 30% slevy na celý sortiment.

První zájemci tu čekali od včerejšího dne

Člověka, který stál ve frontě jako první jsme se ještě před otevřením prodejny zeptali, od kdy zde čeká. Jeho odpověď nás překvapila, jelikož před prodejnu dorazil už včera okolo 19. hodiny večer. Jelikož se ale obchodní centrum na noc zavírá, musel noc společně s dalšími nedočkavci přečkat venku před vchodem. Do prostor obchodního centra Aupark byli vpuštění až kolem 5. hodiny ranní. A jaký telefon si v rámci slevové akce odnesli? Téměř všichni sáhli po té nejlákavější nabídce – Redmi 5 za 499 Kč.

Na prodejně jsou k vyzkoušení všechny aktuálně prodávané Xiaomi smartphony a nechybí ani další produkty z portfolia tohoto čínského giganta. V rámci otevření nového Mi Store zde také proběhla česká premiéra smartphonu Xiaomi Mi 8 Lite.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments