Domů » Články » Otevření nového Mi Store v Hradci Králové: Xiaomi Redmi 5 za 499 Kč a další obří slevy

Otevření nového Mi Store v Hradci Králové: Xiaomi Redmi 5 za 499 Kč a další obří slevy

V pátek 9. listopadu se v obchodním centru Aupark v Hradci Králové otevře další český Mi Store, tedy prodejna s kompletním sortimentem značky Xiaomi. Chybět nebude ani velká soutěž, do které se zájemci budou moci registrovat od 9:00. Soutěžit se bude o lákavé ceny v podobě notebooku Mi Notebook Air, elektrokoloběžky Mi Electric Scooter a smartphonu Xiaomi A2 lite. Do soutěže bude možné se zapojit vyplněním krátkého kvízu s některou z hostesek. K vylosování výherců dojde v 16:30.

Na zájemce čeká přesně 911 produktů Xiaomi za neskutečné ceny. Například smartphone Xiaomi Redmi 5 namísto běžné ceny 4 790 Kč pořídíte pouze za 499 Kč, náramek Mi Band 2 za 99 Kč, Redmi S2 za 399 Kč, nebo sluchátka Mi In-Ear za pouhou jednu korunu. Kompletní výčet produktů, které zakoupíte za akční cenu, naleznete zde. Dále bude po celý den možné využívat 30% slevy na celý sortiment.

Zveme vás na otevření nového Mi STORE v Hradci Králové! | Xiaomi Czech

Královehradecký Mi Store se slavnostně otevře v pátek 9. listopadu v 10:00 v OC Aupark v Hradci Králové. Zboží za akční ceny bude moci nakoupit celkem 911 zákazníků; každý si ale může odnést maximálně jeden takto zlevněný produkt. Po celý den poběží v okolí obchodu doprovodný program v podobě DJ, vystoupení a kola štěstí.

Otevření nového Mi Store v Hradci Králove

 • Kdy a kde: pátek 9. listopadu, OC Aupark, Hradec Králové
 • V 9:00 startuje soutěž o Mi Notebook Air, Xiaomi Mi A2 Lite a elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter
 • Stačí vyplnit krátký kvíz u hostesek, zúčastnit se mohou osoby starší 18 let s občanským průkazem
 • Vyhlášení proběhne v 16:30
 • Kolo štěstí: soutěž bude probíhat celý den (do vyčerpání výher) formou připraveného kola štěstí, se kterým bude pořadatel procházet frontou. Každý bude mít šanci se účastnit.
 • Bude se hrát o 50 výher (mix nositelné elektroniky, chytrých zařízení, powerbank, audio, příslušenství…). Každý výherce má nárok na jednu výhru.
 • Slavnostní otevření Mi Store proběhne ve 10:00, obchod bude otevřen do 21:00

Česká premiéra Xiaomi Mi 8 Lite

V Mi Storu bude také veřejnosti představena levnější sestra vlajkové lodě Xiaomi Mi 8 Lite. Dále bude k vyzkoušení a ke koupi kompletní nabídka produktů značky Xiaomi pro Českou republiku. Vedle chytrých telefonů, náramků, chytrých hodinek, kamer, powerbank, sluchátek a příslušenství to bude třeba i elektrická koloběžka Mi Scooter 2, přenosný počítač Mi Notebook Air, nebo pro středoevropany lehce kuriózní rýžovar.

Xiaomi Mi 8 Lite

Pokud se akce plánujete zúčastnit, můžete svou účast potvrdit na facebookové události.

Slevové akce při příležitosti otevření nového Mi Store

 • 30x Redmi Note 5 Black za 499 Kč (původní cena: 4 790 Kč)
 • 30x Redmi S2 Gold za 399 Kč (původní cena: 4 390 Kč)
 • 30x Mi Action Camera 4K za 299 Kč (původní cena: 3 690 Kč)
 • 100x Mi City Backpack Light Grey za 199 Kč (původní cena: 899 Kč)
 • 100x Mi Band 2 za 99 Kč (původní cena: 649 Kč)
 • 621x Mi In-Ear Basic sluchátka za 1 Kč (původní cena: 249 Kč)

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

4 komentářů

 1. Šance pro @UNIho konečně získat pořádný telefon s kopií iOS systému :D

 2. Milan Zacheus

  Dobry den mam Xiaomi redmi note 4 globalje to super telefon

 3. Dobrý den, bude možné zakoupení elektrické koloběžky s 30% slevou v nově otevřeném obchodě v Hradci 9.11..? Děkuji za odpověď

 4. dobrý den,bude k prodeji notebook mi air 13,3, 2018 k prodeji po cely den se 30%slevou v Hdadci 9.11?Nejsem z Hradce,tak abych měla šanci ho koupit.Děkuji za odpověd

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).