Domů » Bleskovky » Na Xiaomi Redmi 4 a 4A míří aktualizace s MIUI 10

Na Xiaomi Redmi 4 a 4A míří aktualizace s MIUI 10

Xiaomi podle dostupných informací začíná vypouštět do světa update na nejnovější MIUI 10 pro své smartphony Redmi 4 a 4A. Aktualizace se bude uvolňovat postupně, může se tedy stát, že ji zatím ve svém přístroji nemáte dostupnou. Nová verze oblíbené uživatelské nadstavby MIUI přináší řadu změn a vylepšení.

Jednou z hlavních novinek je možnost ovládání gesty, ruku v ruce s ním jde přepracovaný multitasking. Nového hávu se dočkalo také ovládání hlasitosti, které se velmi podobá ovládání z čistého Android Pie. Opomenout nesmíme ani přidání možnosti používat režim obraz v obraze. Více si můžete přečíst v našem přehledu.

Alex Mensatoris

Externí redaktor SMARTmania.cz, kterého baví moderní technologie a marketing. Toho času student vysoké školy.

8 komentářů

 1. martyd (neregistrovaný)

  jj, už to lítá… Aktualizace přišla dnes ráno a miui 10 vypadá dobře

 2. Lolo (neregistrovaný)

  Už předevčírem :-)

 3. xD (neregistrovaný)

  Uz mam asi tyden :D LOLek

 4. Milan (neregistrovaný)

  Nevíte někdo, jak se zbavit té dementní xiaomi plochy, co je nalevo od domovské?

  • Vesy (neregistrovaný)

   Podrž na ploše menu, Nastavení -> Více nastavení -> Aktivovat Asistenta – off

   • Rastep (neregistrovaný)

    V MIUI 10 je to v Nastavení/Domovská stránka a Nedávné/Aplikační trezor (vypnout)

 5. Tom (neregistrovaný)

  Bohužel po aktualizaci mi ovládání hlasitosti tlačítky primárně nastavuje hlasitost médií. Zatím jsem nepřišel na to, jak to změnit zpět na ovládání hlasitosti vyzvánění. Poradí někdo?

 6. Jana (neregistrovaný)

  Jelikož od aktualizace uběhlo již několik měsíců a do mého telefonu xioami redmi 4a stále nedorazila je možné že by byla chyba u mě v nastavení?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *