Domů » Bleskovky » Xiaomi představilo Poco Launcher 2.0, nabídne více možností přizpůsobení

Xiaomi představilo Poco Launcher 2.0, nabídne více možností přizpůsobení

Když Xiaomi představilo svého „zabijáka vlajkových lodí“ Pocophone F1, mnohé zaujal mimo jiné novým prostředím. Takzvaný Poco Launcher nakonec Xiaomi umístilo na Google Play, kde si ho nyní může nainstalovat každý.

Poco Launcher je ceněn zejména pro svou jednoduchost a někdo by možná i řekl, že nové funkce nepotřebuje. Xiaomi nicméně představilo verzi 2.0, která několik novinek přidává. Jde však víceméně o vylepšení stávající funkcionality, nejedná se o žádný zásadní redesign.

Poco Launcher 2.0 nově umí nabídnout poloprůhledné pozadí seznamu aplikací, přičemž volit lze mezi bílým, šedým a černým tónem. Úroveň průhlednosti je nastavitelná, takže si můžete nastavit míru prosvítání wallpaperu přesně dle vašich představ.

Další novinkou je lepší přizpůsobení skupin aplikací. Jednotlivé složky (zábava, sociální sítě apod.) lze nyní nově i odstranit, což vám dává možnost si vytvořit vlastní kategorie.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
_qam_
Uživatel
_qam_

Jedno Xiaomi Poco, druhý Android One, třetí MIUI, čtvrtý něco mezi (Black Shark). Aby se v tom pra.se vyznalo, co člověk nakonec kupuje od jedné firmy. Takhle roztříštěnou platformu nemá žádný výrobce, i ten Huawei se drží jednoho launcheru.